Trzeci sparing

• autor: sokol.pyrzyce, 2014-02-23 19:35

Dzisiaj o godzinie 15.00 na stadionie w Choszcznie Sokół Pyrzyce rozegrał swój trzeci sparing w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej sezonu 2013/2014. Nasz zespół uległ wyżej notowanemu zespołowi Gavii Choszczno w stosunku 2-1 (do przerwy gospodarze prowadzili 1-0), Jedyną bramke dla zespołu z Pyrzyc zdobył Konrad Nowaczyk. Sokół Pyrzyce prowadzony przez PIotra Kaczyńskiego zagrał w składzie:

Wiktor Stankiewicz, Mateusz Zieliński, Tobiasz Stankiewicz, Przemysław Słabowski, Tomasz Maćkowiak, Zawodnik testowany, Przemysław Kochan, Damian Panasiuk,Konrad Nowaczyk, Zawodnik testowany, Wojciech Okraska na zmianę wchodzili: Maciej Kozanka-LIpka, Dawid Świercz. Nastepny mecz Sokół Pyrzyce, rozegra 26 lutego o godzinie 18.00 na boisku w Barlinku, a rywalem będzie zespół Polonii Giżyn

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.