Pierwszy sparing Sokoła

• autor: sokol.pyrzyce, 2014-02-10 10:29

W sobotę 8.02.2014 r., o godzinie 15.00 na Stadionie w Gryfinie, swój pierwszy mecz sparingowy rozegrał Sokół Pyrzyce, przeciwnikiem Naszej drużyny był zespół Odrzanki Radziszewo, występujący w 4 lidze. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Odrzanki (do przerwy Sokół Prowadził 1:0), jedyną bramkę dla drużyny z Pyrzyc zdobył Przemysław Kochan. Sokół Pyrzyce wystąpił w następującym składzie: Wiktor Stankiewicz, Mateusz Zieliński, Tobiasz Stankiewicz, Łukasz Zaborowski, Maciej Kozanka-Lipka, Daniel Wilczyński, Zawodnik testowany, Piotr Kaczyński, Przemysław Kochan, Damian Panasiuk, Ireneusz Dubik na zmianę wchodzili: Patryk Wilgocki, Zawodnik testowany, Konrad Kluska, Zawodnik testowany.

Następny sparing Sokół Pyrzyce rozegra z drużyną Mieszko Mieszkowice, mecz odbędzie się w niedzielę 16 lutego o godzinie 13.00 na stadionie w Mieszkowicach

Cieszy, że po pewnych zawirowaniach w Zarządzie Klubu pomału wszystko wraca do normy i w rundzie wiosennej zobaczymy drużynę, którą powalczy o awans do Wojewódzkiej Okręgówki.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.