Sponsoring

Miejski Ludowy Klub Sportowy „Sokół” Pyrzyce bierze swój początek z 1958 r. Od początku działalności przez nasze szeregi przewinęło się kilkaset dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Pyrzyce. Obecnie Klub zrzesza ponad 200 zawodników, występujących w drużynie seniorów oraz sześciu drużynach dziecięcych: juniorach, trampkarzach, młodzikach, orlikach i przedszkolakach.

Piłka nożna zawsze odgrywała i do tej pory odgrywa ogromną rolę w naszym środowisku. Tak było od początku istnienia Klubu. Historia Klubu, nasza strona internetowa, pasja i oddanie samych kibiców są tego najlepszym dowodem.

Celem „Sokoła” oprócz czynnego udziału w rozgrywkach seniorskich jest głównie utrzymanie drużyn młodzieżowych i dziecięcych, które są świetnym miejscem do rozwijania sportowych pasji dla najmłodszych oraz dają możliwość wychowywania młodzieży w sportowym duchu.

Jednak każda działalność wiąże się z potrzebami finansowymi. Nowy Zarząd Klubu stawia przed sobą ambitne plany rozwoju. Jesteśmy świadomi jednak, że bez pomocy ludzi dobrej woli będą one trudne do zrealizowania. Działania Klubu cieszą się wsparciem ze strony władz Miasta Pyrzyce, które z jednej strony gwarantują wydatną pomoc finansową, a z drugiej wspierają rozwój sportu poprzez modernizację zaplecza sportowego w gminie.

Dlatego też zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej działalności w postaci środków pieniężnych lub zakupu niezbędnego sprzętu.

W zamian za wsparcie możemy zaproponować:

ekspozycję logo firmy oraz promocję na oficjalnej stronie internetowej klubu www.mlkssokolpyrzyce.futbolowo.pl,

ekspozycję logo firmy na profesjonalnym plakacie przedmeczowym,

ekspozycję logo firmy na koszulkach zawodników (przy pomocy w ich zakupie),

udostępnienie infrastruktury stadionu do umieszczenia banerów reklamowych (wokół boiska, na ogrodzeniach itp.),

informację spikera o sponsorach podczas meczów,

możliwość wykorzystania naszych drużyn oraz obiektu sportowego w celu skutecznego promowania współpracujących z nami podmiotów,

nazwanie turnieju juniorów imieniem firmy (przy pomocy w organizacji turnieju),

podziękowania za wsparcie Klubu.

Jednocześnie informuję, że każdy sponsor, darczyńca ma prawo do uzyskania pełnej informacji na temat sposobu wykorzystania ofiarowanej pomocy.

Sponsoring pojmujemy jako obustronne zaufanie oraz jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Wierzymy, że sponsoring z Pana strony będzie służyć promocji wizerunku firmy.

Otrzymane wsparcie będzie żywym dowodem zaangażowania w sprawy zaspakajania potrzeb miejscowej ludności. Kolejny raz utwierdzi nas to również w przekonaniu, że pośród nas żyją ludzie, którym „leży na sercu” wychowanie najmłodszych pokoleń społeczeństwa poprzez sport.

Więcej szczegółów uzyskają Państwo w siedzibie klubu lub pod numerami telefonu:
Marcin Mazurkiewicz 698671667 sokol.pyrzyce@wp.pl