Reklama na stadionie

Zachęcamy Państwa do reklamowania swojej firmy, a zarazem sponsorowania KLubu MLKS "Sokół" Pyrzyce. Przedstawiamy ofertę reklamy Państwa firmy na stadionie im. Leszka Słoninki w Pyrzycach gdzie swoje mecze rozgrywa MLKS SOKÓŁ PYRZYCE oraz odbywają się różne imprezy sportowe.
Chcemy być silnym klubem, skupiającym lokalne przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne, które poprzez partnerską współpracę w obszarze biznesowym i społecznym będą wspierały rozwój pyrzyckiego sportu.

Zachęcamy Państwa do współpracy jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Sponsoring pojmujemy, jako obustronne zaufanie. Nie podejmujemy się zadań, których nie jesteśmy w stanie spełnić.

Wszystkie możliwości reklamy podlegają negocjacji oraz zmianom, tak, aby wybrać jak najlepszą ofertę dla Państwa Firmy.

Więcej szczegółów uzyskają Państwo w siedzibie klubu lub pod numerami telefonu:
Marcin Mazurkiewicz 698671667 sokol.pyrzyce@wp.pl